• image
  • image
  • image
Previous Next

Nasi nowi poeci

29 listopada odwiedzili naszą szkołę poeci  z Siedleckiej Grupy Literackiej „Witraż” . Pani Barbara Maksymiuk i pan Krzysztof  Tomaszewski poprowadzili warsztaty literackie. Na spotkanie przybyło 16 uczniów, którzy tworzyli wiersze o tematyce dowolnej. Niektóre z utworów mogliśmy usłyszeć czytane zaraz po napisaniu. Powstały teksty refleksyjne i zabawne, o pogodzie, i przeżyciach związanych z życiem szkolnym.

Na koniec otrzymaliśmy wiele pochwał za sprawne pisanie i łatwość przelewania myśli na papier. Z powstałych wierszy najlepsze znajdą się na pocztówkach poetyckich, które „Witraż” zamieści jeszcze w tym roku.

10 grudnia uczestniczyliśmy w uroczystości „ Pocztówki  Poetyckie  - Siedlce 2016”. Przygotowaliśmy przez Siedlecką Grupę Literacką „Witraż” , która miała miejsce w Sali Białej MOK w Siedlcach.

Nasze cztery poetki ze szkoły zostały nagrodzone umieszczeniem ich wierszy na pocztówkach poetyckich.

Witrażyści dostrzegli talent: Marii Gaworek (kl. IA). Roksany Gruszczyńskiej (kl. IA), Marty Marczuk (kl. IIIB). Natalii Miszczuk z (kl. IIIB).

Gratulujemy!! Oczekujemy następnych sukcesów        

image001 image002 image003 image004 image005 image007 image008 image010 image011 image012 image013 maria_gaworek marta_marczuk natalia_miszczuk roksana_gruszczynska

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.