Projekty edukacyjne 2017

Dnia 21 kwietnia 2017r. w naszym gimnazjum odbyło się podsumowanie projektów edukacyjnych. W tym dniu wszyscy uczniowie klas drugich prezentowali efekty swojej pracy przed dyrekcją, gronem pedagogicznym oraz uczniami klas pierwszych i trzecich.

W bieżącym roku szkolnym uczniowie realizowali następujące projekty:

Biblioteka przyjazna uczniowi

W skład grupy wchodzili:  Igor Andrunik, Konrad Kamiński, Rafał Kamiński, Paweł Góralski, Szymon Wyczółkowski, Oskar Rombel oraz Łukasz Sysik.

Opiekunem grupy była p. Beata Szeniawska. Celem projektu było spopularyzowanie czytelnictwa wśród uczniów gimnazjum.

Nałogi – droga donikąd

W skład grupy wchodzili: Daniel Prokopiak, Justyna Kędzierska, Nikola Kowalczyk oraz Małgorzata Łukasiuk.

Opiekunem grupy była p. Martyna Barczak. Celem projektu było uwrażliwienie młodzieży na problem uzależnień oraz skłonienie do refleksji nad konsekwencjami sięgania po używki.

Dlaczego musimy płacić podatki?

W skład grupy wchodzili: Katarzyna Kozłowska, Gabriela Ksel, Gabriela Andrunik, Małgorzata Jaszczuk, Kamila Strąk oraz Patrycja Ratyńska.          Opiekunem projektu była p. Anna Daniluk. Celem projektu było uświadomienie, że podatki nie są wytworem współczesnego państwa.

Zaangażowanie młodzieży w duszpasterską działalność Kościoła

W skład grupy wchodzili: Robert Skolimowski, Emil Starak, Krystian Soszyński, Kacper Piekarski, Bartłomiej Zdanowski, oraz Krzysztof Karpiniuk.

Opiekunem projektu był ks. Mariusz Rompa. Celem projektu był przegląd możliwości zaangażowania się młodzieży w życie Kościoła.

Miasto Siedlce – sportem stoi

W skład grupy wchodzili: Hubert Cichało, Marcin Gozdek, Hanna Pura, Hubert Teodorczuk oraz Mateusz Wyczółkowski.

Opiekunem projektu była p. Dorota Fabrykiewicz. Celem projektu było zachęcenie młodzieży do prowadzenia sportowego trybu życia.